Wytrzymałe torby ekologiczne

Wytrzymałe torby ekologiczne

Wytwarzane przez naszą firmę EkoHellux ekologiczne torby papierowe a także materiałowe od lat cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Tworzymy torebki w wielu wariantach wielkościowych a także kolorystycznych, torby z uszami jak a także bez a także w kolorach białym a także brązowym. Cenimy sobie estetyczne wykończenie, aby nasze artykuły nie były traktowane tylko jako opakowanie, lecz również służyły jako ozdobę. Mamy w swojej propozycji torby papierowe z nadrukiem, które mogą być formą reklamy, umieszczając na nich logotyp firmy. Torby materiałowe są wielokrotnego użytku, wytwarzane z bawełny a także polipropylenu. Wszystkie torby papierowe ekologiczne a także bawełniane mają bardzo korzystne ceny. Produkujemy opakowania, które są przyjazne dla środowiska, wykonane z biodegradowalnych materiałów. Miło zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą a także do kontaktu z naszą firmą.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Related Posts

Druk Trójmiasto

Druk Trójmiasto

Drukarnia ES-GRAF jest nadzwyczaj doświadczoną a także jednocześnie nowoczesną firmą oferującą doskonałej klasy a także kompetentne usługi druku. Jako drukarnia działamy na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych, dzięki czemu mieliśmy wiele czasu na wypracowanie unikalnych a także jednocześnie autorskich rozwiązań i również zakup wielu przydatnych umiejętności, dzięki czemu w obecnym czasie wszystkie nasze wyroby a także związane z nimi usługi stoją na najwyższym poziomie. Jako firma mamy bardzo nowoczesne zaplecze techniczne i również park maszynowy, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się wszelkich zleceń, bez względu na ich stopnia skomplikowania i również terminów. To co odróżnia naszą drukarnię od innych to jakość i również doskonałe ceny. Działamy na obszarze Trójmiasta, w tym Gdańsku, Gdyni a także Sopocie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej propozycji, zachęcamy do kontaktu z nami i również zajrzenia na naszą stronę w internecie.

Profesjonalny papier parafinowany

Profesjonalny papier parafinowany

Remoflex to drukarnia opakowań miękkich, która działa od wielu lat oraz cieszy się dobrą jakością towarów.. Od pierwszych dni naszej działalności, stawialiśmy na indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy maksymalne zaangażowanie w realizację zleconych prac, jak oraz ich jakość. Możemy pochwalić się współpracą zarówno z bardzo dużymi, jak oraz mniejszymi kontrahentami. Swoją propozycję kierujemy do klientów z całej Polski. Dogodne położenie firmy, umożliwia sprawne realizowanie dostaw na obszarze całego kraju. Poza bobinowaniem, które konieczne jest przy produkcji cukierków, proponujemy także produkcję takich wyrobów jak laminaty, papier parafinowany czy folia aluminiowa. Papierki do cukierków z folii aluminiowej są perfekcyjnym wyborem dla tych osób, którym zależy na zabezpieczeniu wyrobów przed wilgocią, zmianami temperatury, światłem oraz innymi zabrudzeniami. Wykonujemy opakowania według własnego projektu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *