Sklep budowlany Wrocław

Sklep budowlany Wrocław

Spółka EMPI powstała, by dowodzić inwestorom, firmom wykonawczym oraz handlowym płynny dostęp do bogatej oferty najwyższej jakości materiałów budowlano-wykończeniowych. Prowadzimy sklep budowlany oraz równocześnie hurtownię budowlaną. Wrocław to nasz główny rynek, lecz z powodzeniem obsługujemy całe województwo dolnośląskie. Nasza hurtownia budowlana wyróżnia się doświadczeniem w branży budowlanej oraz znajomością potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy kluczowym dystrybutorem materiałów budowlanych, materiałów do wykończenia wnętrz, systemów dociepleniowych, drzwi, podłóg, glazury, ceramiki sanitarnej, armatury oraz chemii budowlanej. Świadczy to o tym efektywna oraz wieloletnia współpraca z uznanymi producentami, takimi jak ceniony w branży budowlanej Knauf czy Budmat. Skład budowlany| EMPI ma w propozycji również takie towary jak folia dachowa oraz folia izolacyjna, z pomocą których można wykonać solidne oraz trwałe hydroizolacje, a ponadto kleje do płytek, masy szpachlowe, płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe i tynki dekoracyjne oraz mnóstwo innych materiałów do prac remontowo-budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Related Posts

Kostka brukowa

Kostka brukowa

Zakład Prefabrykacji Betonu A. Szwan i również wspólnicy jest znany a w szczególności jako firma, której znakiem rozpoznawczym jest doskonałej klasy kostka brukowa. Oferta firmy działającej na krajowym rynku od roku 1984 jest wprawdzie zdecydowanie bardziej rozbudowana. Współcześnie obejmuje najrozmaitsze materiały budowlane, poza kostką brukową są to więc zarówno klasyczne kostki fundamentowe, jak i również pustaki żużlobetonowe. Cokolwiek dla siebie znajdą tu również entuzjaści stylowych donic betonowych, palisad o różnych kształtach i również kostek chodnikowych. Rozliczny wachlarz nie jest wszelako jedynym atutem firmy. Nie mniej istotne wydaje się to, że wszystkie materiały budowlane cechuje wysoka trwałość i również atrakcyjność cenowa. Osoby niezdecydowane i również te, które potrzebują dodatkowego wsparcia, mogą liczyć również na profesjonalne doradztwo, dzięki któremu można spodziewać się w dalszym ciągu bardziej udanego zakupu.

Nowoczesne centrale wentylacyjne

Nowoczesne centrale wentylacyjne

Wychodząc w przeciwieństwie potrzebom w najwyższym stopniu wymagających Klientów przedsiębiorstwo EnergyWent proponuje kompleksowe systemy wentylacyjne do różnych zastosowań. Nasze wieloletnie doświadczenie a oprócz tego wykwalifikowana kadra umożliwia nam na projektowanie a oprócz tego wykonywanie instalacji o różnym stopniu trudności. Firma stara się poszerzać krąg swoich Klientów poprzez oferowanie asortymentu o doskonałej jakości, w konkurencyjnych cenach i krótkich terminach realizacji. Innowacyjne artykuły mogą mieć zastosowanie w domach, hotelach, biurach, w budynkach handlowych a oprócz tego w przemyśle. W asortymencie firmy znajdują się centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła czy centrale wentylacyjne z pompą ciepła. Urządzenia te dostarczają efektywne rozwiązania dla poprawy jakości powietrza, wykorzystując najnowszą technologię. Centrala wentylacyjna odpowiada za filtrowanie podgrzewanie, chłodzenie i nawilżanie a oprócz tego osuszanie powietrza. Firma dysponuje swoim parkiem maszynowym, stale unowocześniając jego wyposażenie. W razie pytań lub nawiązania współpracy, zachęcamy.

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Przedsiębiorstwo Kapeo od wielu lat trudni się projektowaniem, produkcją a także dostawą zbiorników stalowych. Jest jednym z cenionych liderów w dostarczaniu wyspecjalizowanych a także fachowych stalowych, naziemnych zbiorników gromadzenia mediów płynnych. Ogromne doświadczenie w wytwarzaniu zbiorników opierając się na nowoczesnej technologii pozwoliło zdobyć decyzję swoich klientów. Przedsiębiorstwo Kapeo proponuje jak też zbiorniki przeciwpożarowe, zbiorniki wody pitnej, zbiorniki solanki a także również pompowni. Do wszystkich powierzonych projektów podchodzi indywidualnie, żeby każdy produkt był dokonany jak wysokiej klasy. Wszystkie swoje realizacje realizuje w jak najkrótszym terminie a także po atrakcyjnych cenach dla klienta. Spółka Kapeo posiada nowoczesną bazę techniczną i również profesjonalnych fachowców, dzięki którym mogą podołać wszystkim zleceniom. W razie pytań, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej klasy nagrzewnice kanałowe wodne

Wysokiej klasy nagrzewnice kanałowe wodne

Ena Went Sp. z o.o. to doświadczony partner w zakresie urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i również grzewczych. Nasza firma wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem i również profesjonalizmem. Naszym priorytetem jest elastyczne podejście do klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź odwiedzenia jednego z naszych oddziałów w Gdyni, Wrocławiu bądź Warszawie. Nasz zespół ekspertów jest gotowy służyć fachowymi poradami i również pomocą na każdym etapie - od koncepcji po projektowanie. W naszej propozycji znajdują się energooszczędne rozwiązania, które gwarantują minimalne koszty eksploatacyjne. Dbamy o precyzyjne obliczenia całego cyklu eksploatacji (LCC), żeby przekazać naszym klientom optymalne rezultaty. Oferujemy dobór, dostawę, montaż a oprócz tego rozruch urządzeń, a także szybki i również sprawny serwis gwarancyjny i również pogwarancyjny.

Wysokiej jakości sprężyny skrętne producent

Wysokiej jakości sprężyny skrętne producent

Zakład Produkcji Sprężyn to wysoko wyspecjalizowany fabrykant sprężyn z najwyższej jakości materiałów podkreślonych odpowiednimi certyfikatami jakości i zgodności. Sprężyny pochodzące z naszego zakładu wyróżniają się na rynku niezwykłą dokładnością, jakością i również trwałością produktu. Jako porządny partner w biznesie znający potrzeby swoich Klientów proponujemy: krótkie terminy realizacji zamówień, przystępne ceny a dla stałych odbiorców atrakcyjne rabaty. Nasze wyroby znajdują wdrożenie w sektorze: spożywczym, maszynowym, samochodowym, elektronicznym, elektrotechnicznym, rolniczym i wielu innych. Zapewniamy szeroki asortyment sprężyn w naszej ofercie począwszy od sprężyn naciągowych, naciskowych i skrętnych po stożkowe. Klientom udzielamy konsultacji, porad i również wsparcia na każdym etapie produkcji. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Stacje transformatorowo rozdzielcze w dobrej cenie

Stacje transformatorowo rozdzielcze w dobrej cenie

Firma El-Montex ma swoją siedzibę w Częstochowie oraz trudni się remontami i również realizuje prace wykończeniowe. Prowadzi działalność od wielu lat oraz świadczy usługi remontowo-budowlane. Solidna poznanie oraz umiejętności, które firma zdobyła przez lata, i również stałe podnoszenie kwalifikacji gwarantuje rzetelne oraz fachowe wykonanie każdej zleconej przez Państwa usługi. W El-Montex pracują profesjonalni oraz rzetelni instalatorzy z bogatym doświadczeniem w branży. Każdy nasz pracownik posiada wszystkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty potrzebne do wykonania usługi. Fachowcy realizują instalacje elektryczne hal magazynowych i również instalacje elektryczne wewnętrzne budynków. Ponadto załoga El-Montex wykonają roboty elektryczne, m in. rozruch instalacji urządzeń, pomiary elektroenergetyczne, instalacje teletechniczne, instalacje odgromowe oraz uziemień, instalacje siły oraz oświetlenia, sieci napowietrzne ŚN oraz nn, stacje transformatorowo-rozdzielcze wnętrzowe oraz napowietrzne. Od 2013 roku firma El-Montex prowadzi roboty hydrauliczne. Zachęcamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *