Poradnia endokrynologiczna Warszawa

Poradnia endokrynologiczna Warszawa

Convictor Prywatna Poradnia Endokrynologiczna i Ginekologiczna w Pruszkowie od przeszło 25 lat realizuje usługi w zakresie endokrynologii, ginekologii i położnictwa i chirurgii naczyniowej, jak także diagnostyki obrazowej, hormonalnej i cytologicznej. Oferujemy wysokiej klasy, ambulatoryjne usługi medyczne, pełny zakres badań laboratoryjnych. W skład naszego zespołu wchodzą wybitni lekarze specjaliści z długoletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym. W poradni Convictor lekarze endokrynolodzy rozpoznają i leczą takie choroby jak nadczynność i niedoczynność tarczycy, w tym chorobę Hashimoto i niemało innych. Prócz tego wykonują konsultacje lekarskie i badania diagnostyczne a oprócz tego takie elementy jak biopsje tarczycy, węzłów chłonnych, badania USG i dopplery żył. Zapewniamy kompleksową ofertę medyczną a oprócz tego indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i komfortowe warunki badań w naszych gabinetach. Namawiamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą poradni Convictor a oprócz tego korzystania z naszych usług.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Related Posts

Wszywka Warszawa

Wszywka Warszawa

Chirurg to doktor, który trudni się diagnostyką i leczeniem schorzeń tkanek miękkich o bardzo różnym typu, lecz nie tylko - na konsultacje do chirurga można również umówić się zważywszy na z leczeniem uzależnień od alkoholu. Zasłużony chirurg zaprasza na indywidualną wizytę z takimi problemami jak właśnie leczenie uzależnień - po fachowej konsultacji i wywiadzie lekarskim możliwe jest wykonanie zabiegu, jakim jest wszywka esperal, czyli jeden z w najwyższym stopniu popularnych sposobów na sztuka lekarska uzależnienia od alkoholu. Na domiar tego w gabinecie przeprowadza się również usuwanie znamion, szycie ran, drenaże ropni, zmiany opatrunków i diagnostykę a oprócz tego porady w zakresie leczenia hemoroidów. Każda indywidualna wizyta to również szansę konsultacji z zakresu chirurgii ogólnej i kwalifikowania do operacji.

Poradnia genetyczna

Poradnia genetyczna

Chociaż genetyka jest nauką stosunkowo młodą, to obecnie jest coraz częściej brana pod uwagę w ciągu planowania leczenia w placówkach medycznych różnego gatunku. Badania genetyczne wykonane w profesjonalnych laboratoriach mogą służyć zarówno do diagnostyki, jak a także do profilaktyki. Z tej przyczyny cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Na rynku polskim działa przedsiębiorstwo Genos, która trudni się w diagnostyce genetycznej. To sieć zarówno poradni genetycznych, jak a także laboratoriów. Na co dzień w Genos wykonywane są dziesiątki badań genetycznych, które umożliwiają poprawne zdiagnozowanie różnego gatunku przypadłości. Nowoczesne laboratorium i również doświadczony personel gwarantuje, że badania genetyczne w Genos są wykonywane w sposób, który utrudnia zaprzeczanie ich wynikom. Jest to w następstwie tego najważniejszy wybór jeśli chodzi o diagnostykę genetyczną w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *