Torebka damska, czyli niezbędny dodatek dowolnej dziewczyny

Realia są takie, że trudno o kobietę która nie zbiera przynajmniej kilku torebek. To podstawowa element każdej  szafy choć bez wątpienia zdecydowanie większą sławę zdobywają kobiece worki czy cokolwiek podobnej budowy i funkcji atrakcyjne drobiazgi Co rozważają dziewczyny które planują uzupełnić swoją kolekcję o kolejną torebkę?

Kluczowa zasada: nigdy za dużo toreb!

Ledwie parę procent dziewczyn potwierdzi, iż ma jedynie jedną torebkę damską, którą zabiera ze sobą wszędzie. Wynika to między innymi z tego, że ceny damskich torebek (również tych, które są produktami ekskluzywnymi) stopniowo maleją. Należałoby wiedzieć, że torebki damskie – analogicznie zresztą jak obuwie – były i będą przez panie dobierane do każdej atrakcyjnej stylizacji oddzielnie. Inna torebka będzie przydatna na wieczorowe przyjęcie w modnym miejscu, z kolei następna w czasie przyjacielskiego spotkania z koleżankami wieczorny clubbing. Kluczowe znaczenie ma również format torebki; np. panie wybierające się do firmy albo na zajęcia decydują się zazwyczaj na potężniejsze egzemplarze (takie, które pozwalają schować np. drugie śniadanie ewentualnie niektóre kosmetyki). Z kolei jeśli planują wyłącznie niewielkie zakupy, zazwyczaj wybierają małe torebki damskie, w których schowa się telefon, twój portfel i klucze – co ułatwia bezproblemowe oglądanie towarów. Panów nie powinno więc dziwić, iż sklepy www reagują na preferencje kobiet i włączają już na tym etapie kategorie nazwane „torebki hurt”.

Co jest teraz modne? Torebki hurt czy detal?

Jakie są tegoroczne trendy, w damskich torebkach? Typowi mężczyźni zapytają – torebki prosto z hurtowni czy raczej detalicznie? Na początku trzeba powiedzieć w obecnym sezonie dominują motywy kwiatowe, dobrze mają się także motywy wężowe. Oba fasony pojawią się na damskich torebkach. Jeśli zastanawiacie się jaki wymiar a dodatkowo styl nowej torebki, to dziś dominują tak zwane worki, więc torebki ponad przeciętne najpewniej o naprawdę długich ramiączkach i bez określonej formy. Zdecydowanie mniej kupowane są w tym sezonie kopertówki, jeśli stawiasz na drobniejsze torby, prawdopodobnie nie muszą narzekać – w sklepach można znaleźć niemało listonoszek.