Jakie upominki na parapetówkę? Prezentujemy żelazną piątkę

Przybycie do nowo zakupionego domu okazuje się radosnym momentem dla wszystkich zgromadzonych. Jednakże są osoby, które mają problem z upominkiem dla właścicieli. Długo martwią się, jaki element wyposażenia nabyć, jak dużo ma kosztować i gdzie szukać takiego podarunku. Ciekawym rozwiązaniem będzie dopytanie zapraszających do nowego lokum, co mogłoby się im przydać. Efektowny komplet ręczników, a może co innego. Czym da się zaskoczyć organizujących parapetówkę?

Jaki podarunek na parapetówkę?

To, jaką rzecz na nowe cztery kąty optymalnie kupić, w dużym stopniu zależy od upodobań gospodarzy. Dla niektórych zabawny prezent będzie wystarczający, a dla innych wymarzone upominki na parapetówkę to szkło czy zestaw ręczników. Z tego powodu przed zdecydowaniem się na to, jaki podarunek na parapetówkę kupić lepiej zapytać właścicieli o wskazówki.

Top five ponadczasowych prezentów. Wśród nich np. zestaw ręczników i markowy alkohol

Poniżej lista mile widzianych prezentów na parapetówkę. To niemal pewne, że taka niespodzianka sprawi radość obdarowanych:

Zestaw ręczników – mamy tu podarunek bardzo użyteczny. Tekstyliów łazienkowych w każdym domu czy mieszkaniu nie może zabraknąć. Nawet gdy będzie to zdublowany podarunek, prędzej czy później przyda się on nowym gospodarzom, gdyż trafi do codziennego użytku. Co zrobić, by komplet ręczników nie kojarzył się z czymś banalnym? Oczywiście musisz uruchomić kreatywność i wybrać pasujący kolor, ciekawy fason, a przede wszystkim najwyższą jakość.

Ozdobna donica z pięknym kwiatem – mamy kolejny uniwersalny upominek (jeśli osoby zapraszające są bez zwierząt, które zjadłyby liście). Niezależnie od tego, czy mieszkanie będzie bez sprzętów, czy z meblami, trochę zieleni nieodmiennie ożywi pomieszczenie i nada mu kameralnego klimatu. Liczy się jakość, lecz również pewny wzrost i fajna osłonka.

Nieśmiertelny komplet szklanek lub kieliszków (z subtelną sugestią, by pamiętać o zapraszaniu gości ;). Bardzo często osoby, które mieszkają na wynajętym, korzystają z naczyń na wyposażeniu i po zmianie lokalu okazuje się, iż licznych przedmiotów brakuje.

Zawsze używana kawiarka – nieskomplikowany i użyteczny pomysł na przepyszną kawę. Przed zakupem lepiej zasięgnąć języka, czy ktoś z domowników nie jest zdeklarowanym oponentem arabiki czy robusty – wtedy można nabyć wypasiony zestaw do parzenia herbat.

Szlachetny trunek – będzie jak znalazł po imprezie. Unikalne wino czy burgund na pewno ucieszą każdą osobę, która lubi od czasu do czasu sięgnąć po coś z wyższej półki. Warto także postawić na rzemieślnicze, kolekcjonerskie piwa.